EURO 2016 Švicarska ranim pogotkom načela Albaniju

Danas je u Francuskoj na rasporedu jedna utakmica Grupe A između reprezentacija Albanije i Švicarske,te dvije utakmice Grupe B između Walesa i Slovačke od 18:00 sati i Engleske i Rusije od 21:00 sat.

Meč između Albanije i Švicarske već je počeo,a rezultat nakon poluvremena je 0:1 za Švicarsku.

Odličan uvod u meč Švicarska je krunisala pogotkom već u 4' a strijelac je bio Shar. Nakon odlično izvedenog kornera i greške albanskog golmana Berishe on šalje loptu iza njegovih leđa za vodstvo od 0:1.

Nakon nekog perioda malo mirnije igre Albanija preuzima inicijativu i dolazi do stopostotne šanse koju ne iskorištava Sadiku.Nekoliko minuta nakon toga i prvi crveni karton na Euru,a zaradio ga je kapiten Albanije Cana.Nakon što je već imao jedan žuti karton zbog prekršaja,drugi žuti dobiva zbog igranja rukom na rubu kaznenog prostora i spriječava Seferovića da vjerovatno udvostruci vodstvo Švicarske.

Sigurno nas u nastavku očekuje odlična utakmica.